Eniyi7

Eniyi7
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eniyi7 uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan listeler halindeki eğlenceli haberlere erişebiliyorsunuz.

Eniyi7 uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz haber uygulamaları arasında yer alıyor ancak biraz daha viral haberler veya listeler üzerine odaklandığı için bu tip içeriklerden hoşlanan kullanıcıların ilgisini çekerken klasik formatlardaki haberleri okumayı sevenlerin hoşuna gitmeme ihtimali de mevcut.

Oldukça kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip olan uygulama, her ne kadar çok fazla bir ekstra özellik barındırmasa da, haberleri okunabilir ve etkili bir şekilde sunabiliyor. İlerleyen dönemlerde gelecek güncellemelerle daha fazla fonksiyona sahip olacağını tahmin edebiliriz.

Görseller ve yazılarla zenginleştirilen uygulama, elbette çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor fakat çok kısıtlı bir kotaya sahip olan kullanıcıların 3G yerine Wi-Fi ağlarından bağlandıklarında kullanmalarını öneriyorum.

Çalışması esnasında herhangi bir hata ya da sorun barındırmaması sayesinde akıcı bir şekilde tüm içerikleri gezebiliyor, bazen ciddi, bazen eğlenceli bazen de bilgilendirici tüm haberlere göz atabiliyorsunuz.

Sıradan haber uygulamalarından sıkılanların ve listeler tarzındaki içerikleri beğenenlerin deneyebileceklerini düşünüyorum. Eniyi7 isminden de anlayabileceğiniz gibi uygulamadaki listeler 7 maddeden oluşuyorlar.