enTeacher 1.1.8 (Android)

enTeacher

enTeacher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

enTeacher, gün içerisinde İngilizce pratik yapmanızı sağlayacak test ve bulmacalar içeren yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

enTeacher, Android telefon ve tablet sahiplerinin İngilizce pratiği yaparak İngilizcelerini geliştirmelerini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama. İngilizce öğrenme ve geliştirme amaçlı hazırlanan uygulama içerisinde farklı yöntemler ile İngilizcenizi geliştirmeniz sağlanıyor.

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun her seviyeye göre farklı egzersizler bulunan uygulama, aynı zamanda farklı dallarda kategorileri içeriyor. Yani istediğiniz zorluk seviyesini ve kategoriyi seçerek İngilizce çalışabiliyorsunuz.

Yeni kelimeler, kelimelerin doğru kullanımı, gramer ve farklı durumlarda İngilizce kullanma gibi konular hakkında kendinizi eğitebileceğiniz uygulamanın ücretsiz olması ise en güzel özelliklerinden bir tanesi. Resimlerde gösterileni tahmin etme, resimde gösterileni kendin bulma ve benzer türdeki alıştırmalar sayesinde eksik olduğunuz konuları pekiştirme imkanı sunan uygulamayı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Uygulama içerisindeki tüm egzersizlerin ''Öğrenme'' ve ''Test'' olarak 2 farklı modu bulunuyor. Bu nedenle ilk olarak öğrenme modunu bitirip daha sonra öğrendiklerinizi test etmeniz en güzel çalışma yöntemi. Bu şekilde ilerleyerek tüm eksik olduğunuz alanlardaki İngilizce bilginizi zamanla kolayca arttırabiliyorsunuz.

Tasarımı çok modern ve şık olmamasına rağmen kullanımı kolay olmasından dolayı göze batmıyor. Tüm İngilizce öğrenmek yada geliştirmek isteyenlerin bu uygulamayı denemesini tavsiye ediyorum.

YORUMLAR