Enterchained 1.0 (Android)

Enterchained

1.0
Enterchained
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rakiplerle dolu bir gladyatörde yanınızdaki silah arkadaşınızla birlikte mücadele ettiğiniz Enterchained, sade ama eğlenceli bir oyun keyfi sunuyor.

2 boyutlu bir cengaverlik oyunu olan Enterchained, Antik Roma dönemindeki bir arenada iki kişilik bir ekiple verdiğiniz epik gladyatör mücadelesini konu alıyor. Zincirle birbirine bağlı olan ve rakiplerine çelme atmaya çalışan ikilinin bir tanesini siz kontrol ederken diğerini yapay zeka yönetiyor. Amacınız yere serdiğiniz savaşçıların üzerine çullanıp bitiriş vuruşlarını yapmak.

Unity motoruyla çalışan bu oyunda grafikler oldukça sade olsa da kendine özgü bir sanatın yakalanmış olduğunu belirtmekte fayda var. Savaşta gösterdiğiniz başarıyla birlikte seyircilerin seslerinde de fark edilebilir bir değişiklik var. Kontroller ise sadece çelme ve yerdekini tartaklamak üzerine kurulu değil. Seçenekleriniz arasında silahlı doğrudan saldırı da var, veya dilerseniz elinizdeki kılıcı fırlatabiliyorsunuz da. Ancak silahınızı fırlattıktan sonra yere serdiğiniz rakipten kılıcı geri almanız gerekiyor.

Oyun içi satın alma seçeneklerinin sunulmadığı bir oyun olan Enterchained, size verilen mini görevler eşliğinde elde ettiğiniz başarılar sayesinde yeni miğfer, silah ve kalkanlarla bir ödüllendirme sistemi yaratmış. Bu nedenle masrafsız bir oyun keyfi arayanların da ihtiyaçları giderilmiş ve süreklilik kazandıran bir oyun dinamiği sunulmuş.