Escape Alex 1.0 (Android)

Escape Alex

1.0
Escape Alex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape Alex, sonsuz koşu oyunlarına görsel zenginlik getiren sıradışı ve zarif bir oyun.

Sonsuz koyu oyunu sevenlere bağımlılık yaratacak bir iddia ile gelen Escape Alex, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Dünya dışı bir küp istilası nedeniyle hayatın durmasıyla etrafındaki kıyametin farkına varan Alex bu davada niyazi olmamak için var hızıyla kaçmaya çalışıyor. Sizin de göreviniz ona bu yolda yön göstermek. Hatayı affetmeyen bir oynanışa sahip olan oyunda çatıdan çatıya atlayıp dünya dışı nesnelerden kaçışıyorsunuz.

Sepya renklerin ve Victoria dönemi İngiltere'nin ambiyansının hakim olduğu oyunda tehlikeden kaçmak zorunda olduğunuz gibi dünyayı eski neşesine geri getirme yükümlülüğüne de giriyorsunuz. Atlantos şehri olarak geçen bu şehrin görselliği ve oyun içi animasyonlar farklı bir derinlik ve güzellik katmayı başarmış.

Online oyun modu sayesinde arkadaşlarınızla rekabet edip daha iyi bir performans yakalamanız da mümkün. Tablet ve telefon için optimize edilmiş ekran görüntüsü ve olabildiğince az reklamın bulunması bu oyuna bambaşka bir keyif veriyor. Türünün meraklısı olanlara Escape Alex başarılı bir örnek.

YORUMLAR