Escaptain

Escaptain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escaptain, klasik sonsuz koşu oyunlarından sıkılanlar için tasarlanmış, yüksek dozda aksiyon içeren ve birçok karakteri aynı anda yönettiğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur.

Tek karakter içeren klasik sonsuz koşu oyunlarından bunaldınız mı? Sürekli aynı şekilde koşturup durduğunuz, skorun hiçbir önemi olmayan ancak toplanılan paralarla satın aldığınız eşyalar artık sizi tatmin etmiyor mu? Bizi de öyle, bu yüzden Escaptain'in kısa bir incelemesiyle sonsuz koşuya yepyeni bir bakış açısı kazandıran bu oyuna sizin için bir göz atalım istedik.

Saçma bir şekilde eğlenceli görünen, bir dolu çılgın karakteriyle sürekli ilerleyen bir ordu hayal edin. İşte bu karakterlerin hepsini tek bir oyunda sadece siz yönlendiriyorsunuz! Sidescroller şeklinde sürekli ilerleyen cıvıl cıvıl bir dünyada, tek bir karakterle başlayarak yol boyunca bulacağınız yeni karakterleri aranıza kattığınız Escaptain'de her şey çok hızlı gelişiyor. Gücünüze güç katacak yeni karakterleri koşturan çılgın tayfanıza ekleyin ve her bir karakterin kendine has özellikleriyle dilerseniz karşınıza çıkan engelleri yok edin, dilerseniz savuşturarak daha hızlı bir oyun sergileyin. Escaptain'de o kadar çok çeşitlilik var ki!

Escaptain'de amacınız bahsettiğimiz gibi bölümler boyunca karşılaşacağınız tutsak arkadaşlarınızı kurtararak ekibinize katmanız. Üstelik bu ekipte sayı limiti yok! Kendinizi bir anda koca bir ordu halinde harıl harıl koştururken bulabilirsiniz, ancak işin eğlencesi de zaten bu. Minimalist bir şekilde oynanışta sadece eğlenceye önem veren oyun tamamen sizi keyif vermek için tasarlanmış. Özel durumlarda karşılaşacağınız, karakterlerin özel gücüyle birleşen durumlar bölümleri hızlıca bitirmenizi, yıkıp dökmenizi, veya daha fazla kişiyi yanınıza çağırmanızı sağlayacak.

Escaptain'in komik görünümlü başka bir özelliği ise oyun boyunca uçan polislerle, canavarlarla veya arabalarla çarpışacak olmanız. Oyuna askeri bir hava hakim ve siz ne yapıp edip dostlarınızı kurtarmalısınız. Ayrıca son zamanlarda popüleritesi artan multiplayer koşu oyunları gibi, arkadaşlarınıza karşı veya onlarla birlikte koşacağınız oyun modu da Escaptain'de yer alan özellikler arasında.

Eğer sonsuz koşu türünü hem sevip hem nefret ediyorsanız, yenilik arayışındaysanız ve bir ordu şeklinde 'yardırmak' istiyorsanız Escaptain çok hoşunuza gidecek.

ARTILAR

Diğer sonsuz koşulardan farklı bir tavır sergilemesi

Eğlenceli, bol karakterli yapısı

Bölüm tasarımları

EKSİLER

Karakterlerin kontrolleri tam sağlanmayıp, kendinizi cümbüşün içinde bulabiliyorsunuz.

YORUMLAR