ESOGÜ Mobil Uygulaması

ESOGÜ Mobil Uygulaması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ESOGÜ Mobil uygulaması ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde okuyan öğrenciler notlarına ulaşabilir ve öğrenci bilgilerini kontrol edebilirler.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından geliştirilen bu uygulama üniversitede okuyan öğrenciler için yapılmış. Gelişen teknoloji ile neredeyse tüm öğrencilerde bulunan akıllı telefonlar aracılığıyla kısa yoldan notlarına erişmek isteyen öğrenciler genellikle bu uygulamayı tercih ediyor.

Uygulamayı  kullanan öğrenciler oldukça memnun. Bu uygulamada neredeyse tüm öğrenci işlemleri yapılabiliyor. Öğrenciler hiç uğraşmadan bu uygulama ile sınav sonuçlarına, ders programlarına, sınav takvimine, akademik takvime, karne bilgilerine, harç bilgilerine ve okul başarı sıralamasına rahatlıkla ulaşabiliyor. Ayrıca yemekhanede o gün nelerin olduğunu, okulda hangi etkinliklerin olduğunu görebiliyorlar.

Geniş kapsamlı olarak yapılmaya çalışılmış olan bu uygulama genel olarak tüm işlerinizi yapabiliyor.  İlan tahtası yardımıyla diğer öğrenciler ile etkileşime girebilir, ulaşım yolları ile kısa yoldan okula ulaşabilrisiniz. Uygulamanın hem akademisyenler hem de öğrenciler için faydaları saymakla bitmiyor.

Uygulamanın en kötü yanı ise bazı işlemler için çeşitli ücretler alınıyor. Mesaj yolu ile alınan bu ücretler zamanla biraz yük olabiliyor. 

YORUMLAR