Espada de Dinastia

Espada de Dinastia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Espada de Dinastia, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Espada de Dinastia, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Destansı mücadelelerin yer aldığı oyunda düşmanlarınıza hükmetmeye çalışıyorsunuz.

Farklı türlerden karakterlerin yer aldığı harika bir rol yapma oyunu olan Espada de Dinastia, göz kamaştırıcı atmosferiyle dikkatimizi çekiyor. Destansı mücadelelerin yer aldığı oyunda güçlü bir savaşçı olmak için çabalıyor ve rakiplerinize diz çöktürmeye çalışıyorsunuz. Son derece eğlenceli bir kurguya sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyor ve boş zamanlarınızı en güzel şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Oyunda tek başınıza mücadele edebileceğiniz gibi dilerseniz kendinize bir takım da toplayabilir ve daha güçlü bir hale gelebilirsiniz. Yüzlerce farklı kombinasyonlu itemlere sahip olan oyunda kontrol ettiğiniz karakteri sürekli geliştirmelisiniz. Özel yeteneklerinizi de sergilemeniz gereken oyunda mücadeleye doyuyorsunuz.

Tamamı 3 boyutlu fantastik bir dünyada geçen Espada de Dinastia, 3 farklı efsanevi dönemi işliyor. Ticaret yapabileceğiniz ve diğer oyuncularla etkileşime girebileceğiniz oyunda çok eğleniyorsunuz. Eğer rol yapma oyunlarından zevk alan biriyseniz Espada de Dinastia tma size göre diyebilirim. Espada de Dinastia oyununu mutlaka denemelisiniz.

Espada de Dinastia oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR