Estar 1.1.2.2 (Android)

Estar

Estar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Estar, Android telefon ve tabletlerinizin bataryalarının daha uzun süreli kullanmanızı sağlayabilecek olan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Estar, Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir batarya tasarrufu uygulamasıdır. Ücretsiz olduğu gibi oldukça yararlı olan uygulama sayesinde bataryanızı en hızlı ve yüksek miktarda tüketen tüm uygulamaları kolayca tespit ederek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Batarya tasarrufu yapabilmek için kullanabileceğiniz onlarca Android uygulaması var. Fakat Estar rakiplerine göre oldukça gelişmiş ve çok fonksiyonlu bir uygulama olarak öne çıkmayı başarıyor. Eğer Estar'ı deneyerek memnun kalmazsanız alternatif olarak Battery Doctor uygulamasını da deneyebilirsiniz.

Uygulama gerçekleştirdiği işlemler sayesinde telefon ve tabletlerinizin batarya süresini uzatmakla kalmayarak size de bu konuda neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler sunmaktadır. Uygulamanın güzel yanlarından bir tanesi de yükleyeceğiniz uygulamaların ne kadar batarya tüketiğini analiz ederek size göstermesi. Bu sayede mobil cihazlarınızı daha planlı bir şekilde kullanarak ortalama batarya sürenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Uygulama genel olarak batarya ömrünüzü 2 farklı yol ile uzatmanızı sağlamaktadır. Bunlardan birincisi sadece az batarya tüketen uygulamaları yüklemenizi sağlayarak. Diğeri ise çok fazla enerji tüketimi yapan uygulamaları cihazınızdan kaldırarak. Örneğin nadiren oynadığınız bir oyun olduğunu varsayalım. Bu oyunun çok fazla batarya tüketmesi ve nadiren oynadığınızı düşünürsek telefonunuzda durması gereksiz olabilir. Bu nedenle Estar ile bu oyunu silerek batarya ömrünüzü uzatabilirsiniz.

Batarya tüketimi hakkında Android işletim sisteminin kendi sunduğu veriler de bulunmaktadır fakat hem daha detaylı istatistikler hem de batarya ömrü uzatabilmek için gerekli önerilere ihtiyaç duyuyorsanız yeni çıkan Estar'ı Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR