Eventide (Android)

Eventide

Eventide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eventide mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Eventide ilginç bir hikayeye sahip olan ve oyunculara masal tadında bir oyun deneyimi yaşatan bir mobil macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Eventide'da Slav mitolojisinden kopmuş bir serüven bizi bekliyor. Oyunda fantastik yaratıkların ve insanların birlikte yaşadığı gizemli bir parka koknuk oluyoruz. Oyunun hikayesi oyunumuzun kahramanının, bu gizemli parkın sahibi olan büyükannesinden acil bir çağrı almasıyla başlıyor. Bu çağrıda kahramanımızın oldukça büyük önem taşıyan bir bitkiyi kurtarması gerektiği belirtiliyor; fakat kahramanımızın büyükannesinin de kaçırılmış olması işleri karıştırıyor. Oyun boyunca hem büyükannemizi kurtarmaya çalışıyor, hem de bu tehlike altındaki bitkiyi korumak için mücadele ediyoruz.

Eventide'da karşımıza çok sayıda farklı bulmaca çıkarken bu bulmacaları çözebilmek için ipuçlarını ve işimize yarayacak eşyaları bulup gerektiği yerde kullanmamız gerekiyor. El çizimi sahnelerle donatılmış Eventide'ın oldukça güzel göründüğü ve klasik point & click dinamiklerine sahip olduğu söylenebilir.

Eventide'ın ücretsiz olarak indireceğiniz bu versiyonu oyunun belli bir bölümünü oynamanıza imkan tanımakta. Oyunun geri kalanını oynayabilmek için ise oyun içinden oyunun tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

YORUMLAR