Everyme

Everyme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everyme, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz özel bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Everyme, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir özel sosyal ağ uygulamasıdır.

Önemsediğiniz tüm insanları bir araya toplayarak, mobil cihazlarınız üzerinde kendinize ait özel bir sosyal ağ yaratmanıza olanak sağlayan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Paylaşmak istediğiniz tüm videoları, sesleri ve web adreslerini sadece kendi belirleyeceğiniz kişilerle paylaşmanıza olanak sağlayan uygulama üzerinde aileniz, arkadaşlarınız ve iş yeriniz için farklı özel ağlar oluşturabilirsiniz.

Arkadaş listenizde yer alan kişileri oluşturacağınız farklı gruplar altında listelemenize ve yönetmenize olanak sağlayan uygulama ile paylaşmak istediğiniz içerikleri sadece kendi belirleyeceğiniz grup içerisinde paylaşarak, paylaştığınız içeriği sadece o grup içerisinde yer alan kullanıcıların gördüğünden emin olabilirsiniz.

Kendinize özel bir sosyal ağ sahibi olma fikri hoşunuza gittiyse, Everyme'yi hemen mobil cihazlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında size katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı Everyme üzerine davet ederek, ağınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

YORUMLAR