EverythingMe Launcher

EverythingMe Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    525

  • ÜRETİCİ

    EverythingMe

Android cihazlar için ücretsiz launcher uygulamasıdır.

EverythingMe, gerçekten farklı ve inovatif bir başlangıç ekranı özelleştirme uygulaması diyebiliriz. Android cihazlarınızda o anda size ihtiyacınız olan uygulama ve özellikleri sunan bu launcher, marketlerde bulabileceğiniz diğer benzer uygulamalardan çok farklı. Adından da anlaşılacağı üzere, herşeyi size uygun hale getiren bu launcherı seveceğinize eminim.

Peki bu launcher diğerlerinden neden ve nasıl farklı? Şöyle ki, ana ekranınız her saat size özel uygulamalarla değişir. Yani o anda ihtiyacınız olan uygulamayı, kişiyi ya da bilgiyi ihtiyacınız olduğu anda size sunar. Ana ekranınızı karışık ve anlaşılmaz ikonlarla doldurmak yerine o anda ne yapıyorsanız ona yönelik düzenler.

Tahmin çubuğu, gün içerisinde ihtiyacınız olacak uygulama ve bilgiyi tahmin eder ve bu uygulamaları size sunmakla görevlidir. Örneğin sabahları size haber uygulamalarını ve iş takviminizi sunarken akşam size otobüs ve tren saatleri uygulamasını getirir.

Akıllı klasörler ile uygulamalarınız otomatik olarak kişisel ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenir. Spor klasöründe fubol istatistiklerini, fotoğraf klasöründe fotoğraf düzenleme uygulamalarını bulabilirsiniz. Etrafımdakiler klasöründe en yakın restoranları bulabileceğiniz gibi, hava durumu klasöründe en yeni hava durumu haberlerini alabilirsiniz.

Kısacası en küçük detaya kadar özelleştirebilecek ve kişiselleştirebileceğiniz bu launcher diğer bütün benzer uygulamalardan çok farklı ve önde. Bu sebeple indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR