Exiled Kingdoms RPG 0.8.953 (Android)

Exiled Kingdoms RPG

Exiled Kingdoms RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exiled Kingdoms RPG mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Exiled Kingdoms RPG eğer eski oyunların sundukları oynanış keyfini aratmayan bir aksiyon RPG oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Exiled Kingdoms RPG, 90'lı yılların başarılı rol yapma oyunları temel alınarak geliştirilmiş bir oyun. Exiled Kingdoms RPG'de Androian Empire adlı fantastik dünyada gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Bu imparatorluk yüz yıl önce gizemli bir kıyamet nedeniyle yol olmuş, insanoğlunun nesli neredeyse tükenmiştir. Hayatta kalan insanlar Varannar adlı koloniye deniz yolula ulaşmayı başarmış, bu koloninin yer aldığı vahşi adada zorlu bir hayatta kalma mücadelesine atılmışlardır. Farklı krallıklar ise bu adanın hükümdarı olabilmek için savaşıyorlar. Biz de bu ortamda büyük bir mirasın peşinden koşan bir maceracının yerine geçiyoruz.

Exiled Kingdoms RPG'de oyuncular farklı zindanları keşfederken bu zindanlarda ganimet peşinde koşabiliyorlar. Oyunda farklı kahraman sınıfları yer alıyor, ücretsiz versiyonda ise Warrior ve Rogue sınıflarını seçebiliyoruz. Oyun boyunca birçok farklı karakterle tanışıyor, diyaloglar kuruyor ve düzinelerce görevi tamamlamaya çalışıyoruz.

Exiled Kingdoms RPG derin bir hikayeye ve uzun oyun süresine sahip. İzometrik kamera açısıyla oynanan klasik bir RPG oyunu oynamak isterseniz Exiled Kingdoms RPG'yi denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR