Explodey BAM!

Explodey BAM!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Explodey BAM! ekrana gelen her şeyi tek dokunuşla havaya uçurduğunuz, stres atmaya birebir, tuhaf bir oyun. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her 'şey' ekranda belirip havaya uçmayı bekliyor!

Eğer Android akıllı telefonunuzda ilginç bir oyun arıyorsanız Steffen Wittig'in çıkardığı tuhaf görünümlü ve cıvıl cıvıl Explodey BAM'a bir göz atmalısınız. Oyun baladığı andan itibaren tuhaf bir şekilde ekrana kitlenip amaçsızca her şeyi patlatmaya başladım, nedenini ben de bilmiyorum.

Explodey BAM tatlı grafikleriyle hızlı balon patlatmaca oyunlarını andırıyor. Ekranda beliren herhangi bir şeyi anında patlatmakla yükümlüsünüz, bu sayede puan kazanıp kendinizi tatmin ediyorsunuz. Karşınıza gözlük mü çıktı? PATLAT! Yunus mu? Sevimli bir ev kedisi mi? Tuhaf görünümlü bir maymun mu? Hepsini PATLAT! Oyunda ev temizliği hakim ve sizin karşınıza çıkan her leyi patlatarak temizlemeniz gerekiyor. Oyun başlarda biraz garip gelebilir, ancak merak etmeyin ilerledikçe de bu gariplik devam ediyor ve amaçsız bir şekilde her şeyi patlatmaya devam ediyorsunuz.

Zaman geçirmek veya stres atmak isteyenler Exlodey BAM'ı ücretsiz olarak akıllı telefon veya tabletlerine indirip herşeyi PATLATmaya başlayabilir.