Exsilium

Exsilium
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exsilium bolca aksiyon içeren bir rol yapma oyunudur

Exsilium eğer Diablo tarzında aksiyon RPG türündeki oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Exsilium'da uzak gelecekte geçen bir hikayeye dahil oluyoruz. İnsanoğlu bu uzak gelecekte ışınlanmayı keşfediyor ve bu gelişmenin ardından uzayın derinliklerini ve en uzak noktalarını keşfetmek için araştırmalara başlıyor. Bu amaçla V.E.P. adlı gönüllü bir keşif takımı kuruluyor. Biz bu takımın bir üyesi olarak oyuna başlıyoruz. Bize verilen bir görevde yeni keşfedilen bir gezegene yolculuk ediyoruz; fakat işler ters gidiyor ve uzay gemimiz gezegenin yer çekimine kapılarak düşmeye başlıyor. Bu olaydan sonra bu vahşi ve bilinmeyen gezegende tek başımıza kalıyoruz ve hayatta kalma mücadelemiz başlıyor.

Exsilium hack and slash dinamiklerine sahip olan bir RPG. Oyunda kahramanımızı izometrik kamera açısı ile kontrol ediyoruz. Kendi kahramanımızı yaratma imkanına sahip olduğumuz Exsilium'da dilersek kılıç gibi yakın mesafe silahlarını kullanmakta başarılı kahramanları, dilersek ateşli silahlarda usta kahramanları seçebiliyoruz. Görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe kazandığımız tecrübe puanı seviye atlamamıza, kahramanımızı geliştirmemize yardımcı oluyor. Ayrıca bölüm sonu canavarlarından güçlü ekipmanlar ve silahlar düşebiliyor.

Exsilium güzel grafiklere sahip bir mobil oyun. Oyun basit bir şekilde oynanabiliyor ve bolca aksiyon içeriyor.