Facemania 1.1.0 (Android)

Facemania

Facemania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facemania'da resimleri gösterilen ünlülerin kim olduklarını tahmin etmeye çalışıyoruz.

Facemania, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak amacıyla tasarlanmış bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Boş zamanlarınızı hem eğlenceli hem de genel kültürünüze katkıda bulunacak bir oyunla değerlendirmek istiyorsanız Facemania doğru bir tercih olacaktır.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ekranda resmi gösterilen ünlülerin kim olduklarını bulmaya çalışıyoruz. Tahminlerimizi yapamabilmek için ekranın alt bölümünde verilen harfleri kullanmamız gerekiyor.

Harfler her ne kadar karışık veriliyor olsalar da sınırlı sayıda oldukları için ünlünün ismini mutlaka belli ediyorlar. Bu bakımdan oyunu biraz kolay bulduğumu söyleyebilirim. Daha fazla harf olsaydı oyuncular biraz daha zorlanabilir ve daha fazla keyif alabilirlerdi.

Oyunda zor durumlarda kullanabilmemiz için ipuçlarına yer verilmiş. Bunlardan faydalanarak zorlandığımız ünlüleri daha kolay tahmin edebiliyoruz.

Hiçbir kayıt veya üyelik işlemi gerektirmeyen Facemania, arkadaş gruplarında eğlenceli bir ortam oluşturabilecek kapasitede bir seçenek.