FacesIn

FacesIn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FacesIn uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda arkadaşlarınızın nerede olduğunu hemen görebilirsiniz.

Kullandığımız onlarca farklı sosyal ağ uygulamasının hepsini aynı anda takip etmek oldukça zor ve bu uygulamaları kullanan diğer arkadaşlarımızın ne zaman nerede ne yaptığını görmek de bir o kadar imkansız. Halbuki dostlarımızla daha kolay iletişim kurmamız için hazırlanmış olan bu uygulamaların, işlevlerini doğru olarak yerine getirebilmeleri için hazırlanmış olan FacesIn sayesinde gerçek hayatta tüm arkadaşlarınızı görmek mümkün.

FacesIn temel olarak sosyal ağlarda yer alan arkadaşlarınız fiziksel olarak yakınınızda olduklarında sizi uyarabiliyor ve böylece onları hemen haberdar ederek görüşebiliyorsunuz. Android akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabilen FacesIn, kolay kullanılır ve basit bir arayüze sahip.

Uygulamanın desteklediği sosyal ağlar şu şekilde listelenmiş;

Elbette uygulamanın fonksiyonel olarak çalışabilmesi için cihazınızın konum belirleme donanımlarının olması ve aktif olarak çalışması gerekiyor. Eğer en kolay yoldan arkadaşlarınıza ulaşmak ve onları gerçek hayatta da görmek istiyorsanız bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR