Falcon Simulator 1.0.2 (Android)

Falcon Simulator

Falcon Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Falcon Simulator, hayvan simülasyonları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

Falcon Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu. Vahşi doğa simülasyonlarına ilgi duyan oyunseverlere yönelik hazırlanmış olan Falcon Simulator'da doğada hayatta kalmak için mücadele veren bir şahinin kontrolünü ele alıyoruz. Bu şahinin hayatta kalmaya ek olarak pek çok farklı sorumluluğu var. Bunlardan bir tanesi de ailesine bakmak.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza benzer oyunlarda karşılaştığımız kalitede bir atmosfer çıkıyor. Grafikler beklentilerimizi karşılıyor olsa da kontrol ettiğimiz şahinin bazı hareketlerini pek beğenmedik. Özellikle uçuşlar esnasında yön değiştirmek istediğimizde şahin çok keskin dönüşler yapıyor ve açıkçası bu görüntü doğallığı bozuyor. Biraz daha yumuşatılsaydı daha iyi olabilirdi.

Falcon Simulator'da boş boş dolaşmaktansa bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bunlar arasında vahşi hayvanlara karşı hayatta kalmak ve kurduğumuz ailemize bakmak geliyor. Bu maceramızda birbirinden tehlikeli hayvanlara karşı güçlü bir duruş sergilemek zorundayız.Görev çeşitliliği oyunu canlı tutma açısından kritik bir rol üstleniyor ve daha uzun süreler boyunca sıkılmadan oynamamızı garantiliyor.

Su ve hava efektleri, animasyonlar ve ortalamayı aşan grafik kalitesi Falcon Simulator'ın güçlü olduğu noktalar arasında. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.