FallenSouls 1.1.0 (Android)

FallenSouls

FallenSouls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FallenSouls, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz mmorpg oyunları arasında.

FallenSouls: Günahkar Ruhlar, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz mmorpg (çok oyunculu online rol yapma) oyunları arasında. Her biri üç ayrı sınıfa ayrılan üç kudretli ırk tarafından yönetilen güçlü krallığın karanlıklar ordusunu yöneten World Boss Leviathan’a karşı savaşını konu alan yapımda tek başımıza görev bazlı ilerlemek yerine diğer oyuncularla savaşıyor, zindanları ele geçirmek için mücadele veriyoruz.

Fazla detaylı olduğundan büyük ekranlı tablet veya telefonda oynanması gerektiğini düşündüğüm online savaş oyununda insanlar, orklar ve ölümsüzler olmak üzere üç sınıf yer alıyor. Üç sınıfta kendi içerisinde savaşçı, büyücü ve muhafız olmak üzere ayrılıyor. Irk ve sınıf kararımızı verdikten sonra doğrudan görevlere başlıyoruz. Bolca diyalogların geçtiği ilk bölümlerde karakterlerin direktifleri doğrultusunda ilerliyoruz. Eğitim bölümünü bitirmeyi başardığımızda online dünyaya dalıyoruz.

Dünyayı yok olmanın eşiğine getiren canavarı öldürmek için uğraş verdiğimiz oyunda hem ordumuzu hem de kalemizi yenileyebiliyor, geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR