Famous

Famous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Famous ile Twitter'da takip ettiğiniz ve sizi takip etmesini istediğiniz ünlülere ulaşmak ve bu sayede kendinizi ünlü yapmak artık hem daha kolay, hem de daha eğlenceli.

Famous, Twitter kullanıcıları için hazırlanan ünlü takip etme ve ünlenme üzerine kurulu bir sosyal medya uygulaması olarak bizlerle buluşuyor.

Onca sosyal medya araçlarının arasından Famous, şu an aralar en çok ilgi gören uygulamalardan biri. Twitter'dan takip ettiğiniz ünlülerin sizi görmesini mi istiyorsunuz? Ne yapsanız da size bir türlü geri dönmüyor ve sizi görmüyorlar mı? Famous sayesinde artık bu mümkün, hatta bunu yaparken kendinizi bile ünlü yapıp, zengin olabilirsiniz.

Sevdiğiniz YouTuber, yayıncı ve ünlülerle bağlantı kurabilir, arkadaşlarınızla birbirinizi takip edebilir ve ünlü olmaya giden bu yolda hep beraber aynı adımları atabilirsiniz. Ünlülerin en iyi hayranı olmaya çalışırken hem kendinizi ön plana çıkartacak, hem de diğer "en iyi hayran" olmaya çalışanlarla büyük bir yarış içerisinde olacaksınız. Bir anda büyük bir hayran olup, bir anda ikinci büyük hayran olabilir, sonra bir anda tekrar en iyi hayran olabilirsiniz. Karışık göründüğü kadar eğlenceli olan bu program, eğlenceli dakikalar geçirmeniz için ideal.