FarFaria 1.0.4 (Android)

FarFaria

FarFaria
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile çocuklarınızın dil gelişimini destekleyecek eğlenceli hikaye kitaplarına erişim sağlayabilirsiniz.

FarFaria özellikle çocuklar için geliştirilmiş bir hikaye ve kitap uygulamasıdır. Akıllı cihazların gelişimiyle birlikte kitaplar da dijital ortama taşınmaya başladı. Bu durum özellikle yanlarında kitap taşımak için yeterli alanı olmayan kullanıcılar için bulunmaz bir fırsat niteliğinde. FarFaria da tam bu amaca hizmet etmek için tasarlandı. Bu uygulama ile ebeveynler, Android cihazlarında çocukları için öğretici ve eğlenceli hikaye kitaplarını zahmetsizce taşıyabilecekler.

FarFaria çocuklar için okuması en keyifli ve zihinsel gelişimlerini destekleyici özellikteki ingilizce kitap ve hikayeleri bir araya getiriyor. Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor yani hiçbir ücret ödemeden hikayelere erişim sağlayabilirsiniz. Dahası, her hafta eklenen yeni kitaplar, uygulamanın devamlılığı açısında etkileyici bir faktör. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabiliyor olması. Çocukların ilgisini çekecek görsellerle süslü hikayeler, uygulamanın ilgi çekici olmasını sağlıyor.

Çocuğunuzun eğlenirken zihinsel ve görsel gelişimini de destekleyecek bir uygulama arıyorsanız FarFaria oldukça iyi bir seçenek. Uygulamanın ingilizce olması her ne kadar dezavantaj gibi görünse de çocukların özellikle erken yaşlarda bu tarz eğitimlere tabi tutulmaları ileri yaşlardaki gelişimleri için sağlam bir temel oluşturuyor. Uygulamada yer alan kitaplar renkli ve eğlenceli bir arayüzde sunuluyor. Dilediğiniz kitaba tıklayıp okumaya bağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun dil gelişimi konusunda yardımcı olabilecek eğlenceli bir uygulama arıyorsanız, FarFaria'ya mutlaka göz atmanızı öneriyorum.