Fatal Driver GT 1.2 (Android)

Fatal Driver GT

1.2
Fatal Driver GT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şehrin yoğun trafiğinde sürüş yeteneklerinizi ortaya koyarak, size verilen paketi istenilen noktaya en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

Şehrin sokaklarında sürüş yeteneklerinizi sergileyerek, size verilen paketi en kısa sürede belirtilen noktaya ulaştırmaya çalışacağınız başarılı grafikler sunan bir Android yarış oyunu olan Fatal Driver GT ile vaktinizin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

Oyun her ne kadar yarış oyunları türevi olarak görünse de, onu diğerlerinden farklı kılan çeşitli özellikleri bulunuyor. Oyundaki amacınız, şehrin sokaklarında çeşitli noktalarda bulunan mavi alanlarda durup, paketi alarak en kısa sürede yeşil ile belirlenen noktaya ulaştırmanız gerekiyor. Oyunda kullandığınız araç her ne kadar yüksek performanslı bir araç olsa da, şehrin trafiğinde elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Trafikte ilerlerken yolda gördüğünüz simgeleri toplayarak daha yüksek skor elde edebilmek de sizin elinizde.

Size verilen paketi istenen zamanda yetiştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, aracınızdaki nitro özelliğini kullanarak daha fazla hız yapabilirsiniz. Paketi yerine ulaştırdığınızda 1000 puan skor tablonuza ekleniyor ve diğer görev için harekete geçmeniz gerekiyor.

YORUMLAR