Feather

Feather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feather hiçbir soruna yol açmadan çalışan ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken bir video oynatıcıdır.

Feather stabil çalışan, hızlı ve ücretsiz bir video oynatıcı arayan tüm Android kullanıcıları tarafından denenmesi gereken bir video oynatıcıdır.

Ücretsiz olarak sunuluyor olmasının kaçınılmaz bir sonucu olarak uygulamada reklamlar yer almakta. Fakat bu reklamlar 1 dolarlık bir satın alma işleminden sonra tamamen kalkıyor. Bu işlemi gerçekleştirirseniz reklamların kalkmasının yanı sıra daha hızlı çalışan bir oynatıcıya da sahip olabilirsiniz.

Açıkçası bu noktada üreticileri mazur görme taraftarıyım zira uygulama geliştirmek kolay değil ve belli bir eğitim gerektiriyor. En azından kullanıcıları sahip olmadıkları özellikleri sanki varmış gibi göstererek kandırma yoluna gitmiyorlar.

Feather isimli bu video oynatıcıyı kullanarak kendi çalma listelerinizi oluşturabilir, dilediğiniz zaman yeni şarkılar ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı tarafından rahatlıkla ve sorunsuzca kullanılabilecek bir oynatıcı olan Feather’da göze son derece hoş görünen bir tasarıma yer verilmiş.

Siz de Android cihazınız için kapsamlı ve ücretsiz bir video oynatıcı arıyorsanız Feather’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.