Feem 3.0.17 (Android)
Feem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    246

  • ÜRETİCİ

    FeePerfect

Feem hızlı ve kolay bir kablosuz dosya transfer uygulamasıdır

Feem kullanıcılara kablosuz dosya transferi konusunda hızlı ve pratik bir çözüm sunan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kablosuz dosya paylaşımı uygulaması olan Feem temel olarak kullanıcılara Bluetooth gibi yöntemlerden çok daha hızlı bir kablosuz dosya transferi çözümü sunuyor. Normalde bilgisayarlarınız ve Android cihazlarınız veya 2 farklı Android cihaz arasında dosya transferi yapabilmek için e-posta, kablo bağlama gibi yöntemleri tercih ediyorsunuz. Fakat e-posta gibi yöntemler internet bağlantınızı kullanıyor. Kablo takmak sökmek de her zaman uğraşmak isteyeceğiniz bir çözüm olmayabiliyor. Bu noktada Feem'e başvurabilir ve zahmetsizce dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Feem, WiFi Direct yani doğrudan kablosuz dosya paylaşımı özelliğini kullanan bir uygulama. Bu uygulama aynı kablosuz WiFi ağı üzerindeki bilgisayarları ve mobil cihazları tanımlıyor ve bu cihazların birbirlerine kablosuz ağ bağlantısı üzerinden dosya göndermesini sağlıyor. Bu sayede hem internet bağlantınız kullanılmıyor, internet kotanızda değişiklik olmuyor hem de dosyalarınız hızlı bir şekilde paylaşılabiliyor.

Feem'i bilgisayarlarınızda ve iOS cihazlarınızda kullanabilmek için uygulamanın masaüstü ve iOS sürümlerini bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR