Felipe Melo Z

Felipe Melo Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Felipe Melo Z, Android cihaz sahipleri için yeni çıkarılan eğlenceli ve heyecanlı bir Android kule savunma oyunu.

Felipe Melo Z, Galatasaray'lı futbolcu Felipo Melo için çıkarılan yeni bir Android savunma oyunu. Felipo Melo dendiğinde akla gelen ilk şey bir futbol oyunu olduğu ama oyun strateji oyunları kategorisinde yer alıyor. Kule savunma olarak nitelendirilen oyun aynı zamanda futbolla da bağdaşlaştırılmış.

4 farklı savunma kulesi bulunan oyunda amacınız bu kuleleri güçlendirerek dalgalar halinde gelen 4 farklı tip zombilere karşı savunma yapmak. Kuleler ve zombiler dışında oyunda 2 farklı özel saldırı çeşidi de bulunuyor.

Ücretli olarak çıkarılan oyunun maliyeti oldukça az. Bu yüzden pek çok Android oyun sever tarafından rahatlıkla edinilebilir. Oynaması son derece eğlenceli ve heyecanlı olan oyunda Felipo Melo ile kaleleri koruyun.

Oyunda kazanacağınız altınlar ile mağazadan özel saldırılar ve diğer içerikler alabiliyorsunuz. Futbol topları ile zombilere karşı savunma yapacağınız oyunu oynamak için satın alarak hemen göz atmanızı tavsiye ederim. Özellikle Galatasaray taraftarlarının daha çok seveceği bir oyun.

YORUMLAR