Fenix

Fenix
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı bir Twitter istemcisi olarak karşımıza çıkan Fenix ile Twitter hesabınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Fenix isimli bu uygulama Twitter kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunuyor. Android akıllı telefon ve tabletlere indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde Twitter hesabınızı daha etkin bir şekilde yönetebileceksiniz.

Özellikle çok sayıda kullanıcıyı takip ediyorsanız, ilginizi çekebilecek içerikleri karmaşanın içerisinde gözden kaçabilir. Fenix buna engel olmak üzere tasarlanmış, gelişmiş bir Twitter istemcisidir. Gerçek zamanlı güncelleme sağlaması ve kullanıcılara farklı takip mekanizmaları sunması nedeniyle bu uygulamayı hesabını daha etkili bir şekilde yönetmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Fenix ile kimler sizi takibe başlamış, kimler takibi bırakmış, hangi kullanıcılar tweet'lerinizi favorilerine ekledi, kimler retweet'ledi görebilirsiniz. Bunların çoğunu varsayılan uygulamayla yapmak mümkün olsa da Fenix daha başka fonksiyonlar da getiriyor.

Son derece şık ve temiz görünen bir arayüze sahip olan Fenix aynı zamanda dahili tarayıcı da sunuyor. Bu özelliği kullanarak uygulama içerisinde arama yapabilir ve aradığınız içeriği anında bulabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ulaşmak için ufak bir meblağ ödemeniz gerekiyor. Yine de daha etkili çözümler sunmasıyla varsayılan Twitter uygulamasının yerini alabilir.

YORUMLAR