Feşmekan

Feşmekan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feşmekan, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz mekan arama ve bilgi edinme uygulamasıdır.

Feşmekan, şehirleri ayağınıza getiren bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, size en yakın cafelerden tutunda restoranlara kadar geniş bir yelpazede şehirde yapabileceğiniz etkinlikleri görmek imkanına sahip oluyorsunuz.

Şimdi, Foursquare ve Swarm kullanmayan akıllı cihaz sahibi pek kalmamıştır diye tahmin ediyorum. En azından merak edip girmiş, sonrasında silmiş kullanıcıların sayısı bile azımsanmayacak kadar fazla. Nitekim uygulamaların uluslararası piyasada geldiği durum ne kadar büyük olduklarını da kanıtlıyor. Feşmekan uygulaması da Türkiye'de internet deyince akla gelen ilk web sitelerinden Mynet'in oluşturduğu bir platform. Sosyal medya uygulaması da diyebilirsiniz ama ben seyahat uygulaması demeyi daha uygun buluyorum.

Neler var bu uygulamada? Foursquare uygulamasının kullanım amacıyla tamamen örtüşüyor Feşmekan. Herhangi bir mekan arıyor ve mekanla ilgili yapılan yorumları merak ediyorsanız tam size göre diyebilirim. Daha çok ulusal bir yapım olduğu için ülkemizdeki mekanlar hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Mekanları puanlara, size yakınlığına ve aradığınız kelimelere göre ayırt etme imkanınız da var. Gittiğiniz mekanları çevrenizle paylaşabilmeniz de cabası. Oldukça basit kullanımı sayesinde işinizi göreceğini düşünüyorum.

Ülkemizdeki mekanların kalitesi hakkında bilgi edinebileceğiniz Feşmekan uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu alanda alternatif arayanların beklentisini karşılayacağına inanıyorum. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR