Fetchnotes

Fetchnotes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fetchnotes son derece kullanışlı özelliklere sahip ve ücretsiz olarak sunulan bir not alma uygulamasıdır.

Fetchnotes ücretsiz olmasıyla dikkat çeken kapsamlı bir not alma uygulamasıdır. Akıllı telefonlar ve tabletler kullanıcılara günlük hayatta pek çok konuda yardımcı oluyorlar ve not almak da bunlardan bir tanesi. Not alma basit görünen bir işlem gibi gözükse de komplike bileşenler içerebiliyor. Fetchnotes farklı beklentilere cevap verebilmek için tasarlanmış kaliteli bir not alma uygulamasıdır.

Kullanıcılara gerek iş gerekse özel hayatlarında rahatlıkla kullanabilecekleri faydalı özellikleri getiren uygulama, şık arayüzüyle dikkat çekiyor. Uygulama ile yaratılan notlar kolayca yönetilebiliyor ve farklı kategori başlıkları altında toplanabiliyor. Not alma uygulamalarında görmeye alıştığımız detaylı paylaşım ve saklama özellikleri Fetchnotes'ta da es geçilmemiş.

Özel notlarınız bu uygulama ile güvende! Şifreleme fonksiyonu ile önemli notlarınıza şifreler atayabilir ve üçüncü şahısların erişiminden koruyabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde işleyen fonksiyonlar uygulama üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

Ücretsiz oluşu ve kapsamlı özellikleri sayesinde Fetchnotes'u indiren kullanıcılar pişman olmayacaktır.

YORUMLAR