FIFA 16 Companion

FIFA 16 Companion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FIFA 16 Companion, kendi takımınızı kurup dilediğinizce şekillendirmenize izin veren yardımcı uygulama.

EA Sports’un tüm platformlarda üst sıralarda yerini alan futbol oyunu FIFA 16’nın Ultimate Team’ine ilgi gösteriyorsanız, FIFA 16 Companion uygulaması Android cihazınızda kesinlikle bulunmalı. Rüya takımınızı her an her yerden yönetmenize izin veren yardımcı uygulama ücretsiz olarak geliyor.

FIFA’nın online tarafta olmazsa olmazı haline gelen modu Ultimate Team’e vakit ayıranlar arasındaysanız artık takımınızı yönetmek için bilgisayara veya oyun konsoluna ihtiyacınız yok. FIFA 16 Companion uygulamasını indirerek rüya takımınızı kolaylıkla yönetmeniz mümkün. Transfer gerçekleştirme, takım kadrosunu ayarlama, sürpriz oyuncular sunan paketlerle takımınızı güçlendirme, kulüp arkadaşlarınızla etkileşim dahil Ultimate Team’in tüm sunduklarından mobilde faydalanabiliyorsunuz. Üstelik burada yaptığınız değişiklikler PC ve konsoldaki oyun ekranınıza yansıyor. Yani rüya takımınızı mobilde kurup konsol veya bilgisayarınızda oynamanız mümkün.

FIFA 16 Companion uygulamasını kullanabilmeniz için konsolunuzda (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One) bilgisayarınızda (Origin) FIFA 16’nın kurulu olması ve Ultimate Team özelliklerinden faydalanabilmeniz için de FUT Club’ınızın olması gerekiyor. FIFA heyecanını bütünüyle yaşamak isterseniz, aşağıdaki bağlantıdan mobil sürümünü indirebilirsiniz:

YORUMLAR