Finger soccer 1.0 (Android)

Finger soccer

1.0
Finger soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı cihazımızda duran toplara yön vereceğiz.

Mobil cihazınızda free kick kullanmaya hazır olun!

Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Finger soccer bir spor oyunu olarak karşımıza çıktı. Springcomes imzası ile geliştirilen başarılı yapım bizlere akıllı cihazlarımızda eğlenceli bir futbol oynama fırsatı veriyor.

Basit kurallara ve çok basit bir oynanışa sahip olan mobil oyunda sadece tek bir parmağımız ile duran toplara vuracak ve topu belirtilen hedeflere atmaya çalışacağız. İnternet bağlantısı olmadan da oynanabilen başarılı yapım şuan aktif olarak 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

14 farklı dil desteğini bünyesinde bulunduran oyunda tablet desteği de yer alıyor. Mobil platformda oldukça eğlenceli bir yapı ile oyuncuların karşısına çıkan mobil yapım Google Play’de incelemelerden de 4.4 gibi bir skor puanı aldı. Oyundaki amacımızdan da bahsedecek olursak kalenin belirli yerlerinde bulunan puanları vurmaya çalışacak ve o puana ne kadar yakın vuruşlar yaparsak o puanı kazanacağız. Oyuncular çift kişilik barajlardan topu geçirerek yeteneklerini de sınama fırsatı bulacaklar.

Oyun içerisinde parmak hareketiniz ile topa falso verebilir ve yönünü değiştirebilirsiniz.

YORUMLAR