FishBrain 3.5.9.1 (Android)

FishBrain

FishBrain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FishBrain, Android cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz, balıkçıların bir araya gelebildiği bir sosyal medya uygulaması.

FishBrain, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir sosyal medya uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, balıkçılar ve balıkçılıkla amatör olarak ilgilenenler için özel olarak tasarlanmış.

Uygulamanın temel amacı balıkçılığa karşı merakı olanları bir yerde toplamak ve keyifli bir etkileşim ortamı sağlamak. Bu uygulama üzerinde bir araya gelen kullanıcılar bilgi paylaşımında bulunabiliyor ve hangi balık cinsinin nerelerde bulunduğunu diğerlerine haber verebiliyorlar. Ayrıca, çektiğimiz fotoğrafları FishBraid üzerinde paylaşabiliyor ve diğer kullanıcılar tarafından paylaşılanlara göz atabiliyoruz.

FishBrain arkaplanda GPS bağlantısını kullandığı için pilinizin daha erken tükenmesine sebep olabilir. Bu yüzden özellikle denize açılmayı düşünüyorsanız yanınıza harici batarya veya şarj cihazı almanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulama topluluk tabanlı çalıştığından ötürü ne kadar fazla kişi olursa doğruluk payı da aynı oranda artıyor. Şu anda uygulama üzerinde binlerce kullanıcı mevcut. Siz de bu topluluktaki yerinizi hemen almak için yukarıdaki bağlantımızı kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

YORUMLAR