Fitbit 1.8.4 (Android)

Fitbit

Fitbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitbit, geniş kapsamlı bir aktivite ve yemek takip edici olarak, kullanıcıların kilo vermesini ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşmasını sağlamak amacıyla geliştirilen yararlı bir Android uygulamasıdır.

Günlük aktivitelerinizi takip ederek kayıt altında tutacak geniş kapsamlı bir uygulama arıyorsanız, Fitbit size önerebileceğim en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

Sadece fiziksel aktiviteleriniz ile sınırlı kalmayarak, bunun yanında yeme alışkanlıklarınızı da takip eden uygulama daha sağlıklı bir bedene sahip olmanızı sağlıyor.

Daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için kullanabileceğiniz pek çok uygulama yazılım ve donanım bulunmaktadır. Fakat bunların büyük çoğunluğu ücret karşılığı satın alabileceğiniz ürün ve hizmetlerdir. Eğer ücret ödemeden daha sağlıklı bir vücuda kavuşmak istiyorsanız Fitbit'i Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcılar uygulamaya boy ve ağırlık gibi kişisel bilgilerini girmelidirler. Uygulamayı kullanarak daha efektiv ve hızlı bir şekilde kilo verebilmek için kendinize hedefler koyabiliyorsunuz. Uygulama grafikler üzerinde koyduğunuz hedeflere ulaşıp ulaşmadığınız günlük ve haftalık bir şekilde size göstermektedir. Ayrıca uygulamaya yediğiniz yiyecekleri ve adetlerini girerek aldığınız kalori miktarını ve form durumunuzu detaylı olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Sağlıklı bir vücüda sahip olmak ve kilo vermek isteyenler için gelişmiş özelliklere sahip kaliteli bir uygulama olan Fitbit'i tüm Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirerek kullanabilir.

YORUMLAR