Five Nights at Freddy's 4 1.1 (Android)

Five Nights at Freddy's 4

1.1
Five Nights at Freddy's 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,099

  • Üretici

    Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's 4 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Five Nights at Freddy's 4 heyecanlı ve gerilim dolu anlar yaşamanızı mümkün kılan bir mobil korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Five Nights at Freddy's 4'de korkunun ne demek olduğunu bireysel olarak tecrübe edebiliyoruz. Birçok korku oyununda silahlarla kuşanmış güçlü kahramanları yöneterek canavarlarla savaşmaya alıştık. Bu durum sonucu artık oyunlar eskisi kadar korkutucu olmamaya başladı. Five Nights at Freddy's 4'te ise bizi bu yapıdan farklı bir oyun bekliyor. Oyunda ana kahramanımız küçük bir çocuk. Bu da bize sürekli zayıf olduğumuzu hatırlatıyor. Oyunda bir çocuğun en iyi dostu olarak düşünülen oyuncakları onun kabusuna dönüşüyor ve bu oyuncaklar onu katletmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Kahramanımız ise kendini savunabilmek için sadece bir el fenerine sahip.

Five Nights at Freddy's 4'te Freddy Fazbear, Chica, Bonnie, Foxy ve karanlıkta saklanan diğer tehlikeler bizi yakalamaya çalışırken kapıları kapatarak, dolabımıza giren yaratıkları engelleyerek ve el fenerimizi kullanarak uzun koridorların ucunda bekleyen tehlikeleri kaçırarak hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda sürekli tetik halinde olamamız gerekiyor; çünkü arkamıza bakmadığımız bir anda parlak gözlerini bize doğrulmuş olan bir yaratığı yatağımızın üzerinde oturuyor olarak görebiliyoruz. Bu nedenle sürekli etrafımızdaki sesleri dinliyoruz.

Five Nights at Freddy's 4 başarılı bir atmosfere sahip. Oyunun ses efektleri ve grafikleri de oyunun kalitesini koruyor. Korku oyunu severler Five Nights at Freddy's 4'den hoşlanacaktır. Dilerseniz ana indirme bağlantımız üzerinden oyunun demo versiyonunu indirerek oyunu test edebilir, beğendiğiniz takdirde alternatif bağlantımızı kullanarak oyunu satın alabilirsiniz.

YORUMLAR