Fix TV

Fix TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fix TV, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız ile birlikte yerli ve yabancı yüzlerce televizyon kanalına erişebileceğiniz etkileyici bir uygulama.

Fix TV, Android cihazlarınızda Televizyon izleyebilmeniz için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulamadır. Bilişim hizmetleri sağlayan Türk şirketi Fixjoy tarafından hazırlanan uygulama ile yerli ve yabancı yüzlerce kanalı canlı izleyebiliyorsunuz.

Oldukça hızlı ve yüksek görüntü kalitesine sahip uygulamaya her geçen gün yeni kanallar eklenerek gerekli güncelleştirmeler yapılıyor. Kendi alanında henüz yeni olan Fix TV uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden Televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Evlerimizdeki televiyonlarda takılı olan uydularda bulunan kanalların bir çoğunu içeren uygulama Televizyonsuz yapamam diyen kullanıcıların vazgeçilmezi olabilir. Uygulama içerisindeki kanal arama özelliği sayesinde izlemek istediğiniz kanalı saniyeler içinde bulabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki popüler ve en çok izlenen kanallardan bazıları; Star TV, ATV, Kanal D, tüm TRT kanalları, CNN Turk, Saman Yolu, Gs TV, Kral TV, Cnbc-e, Bloomberg HT, Kanal 7, Power Türk ve daha yüzlercesi.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı hemen indirerek Android cihazlarınızda dilediğiniz an istediğiniz TV kanalını seyredin.