Fixya

Fixya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fixya, kullanıcıların uygulamanın diğer kullanıcılarına sorular sorarak veya sorularına cevaplar vererek birbirleri ile yardımlaşmalarını sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Fixya, Android kullanıcılarının birbirlerine topluluk içerisinde sorular sorarak yardımlaşmasını sağlayan oldukça yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Google+ hesabınız ile birlikte giriş yapabileceğiniz uygulama üzerinden, yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda diğer kullanıcılara sorular sorabilir ve kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Örneğin herhangi bir yemek tarifi, araba arızası vb. konular hakkında topluluk üzerinden sorunuzu yayınlayabilir ve diğer kullanıcıların yanıtlamasını sağlayabilirsiniz.

Elbette uygulama tek taraflı yardım uygulaması değildir. Bu nedenle sizde diğer kullanıcıların sorduğu sorulara yanıt vererek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Kullanımı tamamen ücretsiz ve kolay olan uygulama sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden sorular sorarak, diğer kullanıcılardan yardım alabilirsiniz.

Sizde sık sık ufak problem ve sorunlar yaşıyorsanız, Fixya size bu konuda yardımcı olabilecek en iyi uygulamalardan bir tanesi olabilir. Fixya uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.