Flappy Bird 1.3 (Android)

Flappy Bird

1.3
Flappy Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    273,953

  • Üretici

    Philino Technologies Ltd

Flappy Bird, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici bir beceri oyunudur.

Flappy Bird, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir beceri oyunudur.

Oyunda amacınız akıllı telefonunuzun veya tabletinizin ekranına dokunarak kontrol etmekte olduğunuz sevimli kuşun kanat çırpmasını sağlamak ve önünüze gelen engellerin arasından geçerek puan toplamaktır.

Her ne kadar ilk görüşte oyun kolaymış gibi gelse de başına geçtiğiniz zaman hiç de öyle olmadığını anlayacak ve yer yer sinirden telefonunuzu veya tabletinizi kırmak isteyeceksiniz.

Geçtiğiniz her engel için bir puan aldığınız oyunda amacınız toplayabileceğiniz en yüksek puana ulaşmaya çalışmak. Google hesabınızla birlikte Google Play üzerinde oturum açabileceğiniz ve farklı başarımlar kazanbileceğiniz oyunda, bir de liderler listesi yer alıyor.

Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak, kimin daha yüksek puan alacağı konusunda küçük iddialara da girebilir ve oyundan alacağınız zevki katlayabilirsiniz.

Oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir beceri oyunu arıyorsanız Flappy Bird'ü denemenizi öneririm. Bilgisayarları üzerinden bu oyunu oynamak isteyenler Flappy Bird linkini kullanabilirler.

Video Turuncu Levye ekibi tarafından hazırlanmıştır.

YORUMLAR