Flappy Parrot

Flappy Parrot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Parrot, Android cihazlarınız üzerinde Flappy Bird yerine oynayabileceğiniz alternatif ve ücretsiz oyunlardan bir tanesidir.

Geçtiğimiz aylar içerisinde bir anda popüler olmayı başaran Flappy Bird oyunu, uygulama mağazalarından kaldırıldıktan sonra geliştirilmeye başlanan alternatif oyunların sonu gelmiyor. Flappy Parrot'da bu oyunlardan bir tanesi. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz oyun sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Flappy Bird dünya genelinde bir anda popüler olarak milyonlarca kişi tarafından hem Android hem de iOS platformu üzerinde indirilmişti. Fakat oyunun yapısı itibariyle oyuncular biraz sinir olmuş fakat oynamayı da bırakamayarak üreticisine tepki göstermişlerdi. Alınan tepkilerden sonra üretici oyunu uygulama mağazalarından kaldırdı. Fakat diğer mobil oyun geliştiricileri bu oyunun alternatiflerini üretmeye devam ediyorlar. Yüzlerce alternatifi bulunan oyunun bazı alternatifleri gerçeğinden daha eğlenceli ve güzel. Flappy Parrot'da bu oyunlara bir örnek ve oldukça keyifli diyebilirim.

Oyunda korsan tipli bir papağanın kontrolünü sağlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Amacınız ilerleleyebildiğiniz kadar çok ilerlemek ve en yüksek puanı elde etmek. Oyunun grafikleri Flappy Bird ile karşılaştırıldığında çok daha güzel olduğunu söylemek gerek. Değişkenlik gösteren hava durumları içerisinde yağışlı hava, gece ve gündüz açık hava bulunuyor. Ayrıca geceleri papağan ile uçarken etrafınıza yarasalar dolanıyor.

Sizde hala Flappy Bird çılgınlığından kurtulamayanlardansanız, Android telefon ve tabletlerinize Flappy Parrot'u ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR