Flarble Badness

Flarble Badness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flarble Badness, el becerilerinize göre başarı sağlayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android platform oyunu.

Flarble Badness, Android cihaz sahibi oyuncuların ücretsiz olarak indirip oynayabileceği eğlenceli bir platform oyunu. Oyundaki amacınız girdiğiniz bölümleri başarılı bir şekilde tamamlamak. Bunun için kontrol ettiğiniz topu bölümler içerisinde çok iyi yönlendirmeniz gerekiyor.

Tek bir kişi tarafından hazırlanan oyun gerçek bir eğlence sunuyor diyebilirim çünkü oynaması çok kolay olmayan fakat aynı zamanda çok keyif keyif veren bir oynanışa sahip. Oyun yapısı itibariyle oynadıkça daha fazla oynamanızı sağlayan Flarble Badness, kısa zaman içerisinde büyük bir güncelleme alacak ve yeni bölümler de eklenecek.

Oyunun yapısı eski model telefonlar için hazırlandığındna bazı yeni model telefonlar açarken problem yaşayabilirim. Bu duruma malesef biz de müdehale edemediğimiz için, eğer sorun yaşarsanız, yaşadığınız sorunu uygulamanın yorum bölümüne detaylı bir şekilde girerseniz, siz de yeni versiyonun geliştirme aşamasına yardım edebilirsiniz.

Platform oyunları oynamaktan keyif alan bir oyuncuysanız Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli bir oyun olan Flarble Madness'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.