FlashFire 0.50 (Android)

FlashFire

FlashFire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlashFire sayesinde Android cihazlarınızın sistem güncellemelerini hızlı ve otomatik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama, güncelleştirmeler farklı yerlerden olmasına rağmen hızlı bir şekilde onları bulup, cihaz sistemini gü

FlashFire, rootlu Android telefon ve tabletler üzerinde kullanılabilen hızlı bir güncelleme uygulamasıdır.

Mobile ODIN uygulamasının devamı olarak nitelendirilen bu uygulama sayesinde Android cihazlarınızın sistem güncellemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu güncelleştirmelere OTA ve ZIP güncelleştirmeleri de dahil. Bu programın bir root programı olduğunu da unutmamak gerek. Aynı zamanda tüm bu güncelleştirmeler yapılırken bu uygulama yedekleme şansı da veriyor; ister telefonunuza, ister SD kart ya da USB'ye gerekli dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.

FlashFire her ne kadar bu denli güzel özelliğe sahip olsa da, kullanılışı açısından tehlikeli bir program olabilir. Dikkat edilmediği takdirde dosya kayıpları yaşanabilir. Bu yüzden FlashFire kullanmadan önce gerekli dosyalarınızı mutlaka yedeklemeli, olası bir aksilik halinde dosyalarınızı bu şekilde güvende tutmalısınız. Programın Android cihaza herhangi bir şekilde zararı bulunmamaktadır. 

YORUMLAR