FlashFox 37.5.0 (Android)

FlashFox

FlashFox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlashFox ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil internet tarayıcısıdır

FlashFox sahip olduğu Adobe Flash Player desteği ile öne çıkan bir mobil internet tarayıcısı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir flash destekli Android tarayıcı olan FlashFox internette keyifli bir gezinti yapmanızı mümkün kılıyor. Adobe firması tarafından geliştirilmiş olan Flash ile hazırlanan internet siteleri videoları ve Flash destekli oyunları sitelerine yerleştirerek ilgi çekici içerikler sunabiliyorlar. Bilgisayarlarımızda bu içerikleri görüntülemek oldukça kolayken mobil cihazlarda iş değişiyor. Her mobil internet tarayıcı Adobe Flash Player desteğine sahip olmadığı için internet sitelerindeki videolar oynatılamıyor, Flash tabanlı oyunlar mobil cihazlarda oynanamıyor. İşte FlashFox ile bu problemleri çözebilirsiniz.

FlashFox yer imleri saklama, akıllı arama, sekmeli gezinti gibi standart özelliklerin yanında bilgisayardan mobil senkronizasyon gibi gelişmiş özelliklere de sahip. FlashFox ile güvenli bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz de mümkün. Tarayıcının sahip olduğu Do Not Track özelliğini aktifleştirerek internet sitelerinin kişisel bilgilerinizi ele geçirmesini önleyebilirsiniz.

FlashFox flash haricinde HTML5 desteğine de sahip ve HTML5 videoları da oynatabiliyor. FlashFox ile flash ve HTML5 içeriklerini görüntüleyebilmek için internet sitelerine "request desktop site" seçeneği ile giriş yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR