Flashgap 17.0 (Android)

Flashgap

Flashgap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flashgap, Android telefon ve tablet sahibi kullanıcıların fotoğraf albümleri oluşturup ayarladıkları süre içerisinde arkadaşlarının bu fotoğrafları görebilmesi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Flashgap, fotoğraf çekmeyi, çekilmeyi ve arkadaşlarının fotoğraflarına bakmayı seven Android mobil cihaz sahiplerinin severek kullanacağını düşündüğüm hem eğlenceli hem de ücretsiz bir uygulama. Flashgap basit anlamda fotoğraf albümleri oluşturmanızı ve bu albümleri arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlıyor. Fakat bu paylaşımın diğer uygulamalardan farkı, popüler Snapchat uygulamasında olduğu gibi süre konusunda ayarlar yapabiliyorsunuz. Çünkü eklediğiniz fotoğraf albümleri 3 saniye sonra görünmez oluyor ve arkadaşlarınız bir sonraki günün sabahında albüme erişebiliyor.

Aslında uygulama fotoğraf paylaşımından çok, eğlenceye yönelik hazırlanmış diyebilirim. Nedeni ise arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz fotoğraflardan albüm oluşturup onlarla paylaştıktan sonra onların sabah görebilmesini sağlıyorsunuz. Meraklı arkadaşlarınızı böylece sabaha kadar bekletip biraz çatlatabilirsiniz.

Sade bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve ilk olarak hesap açmanız gerekiyor. Hesap açıp, giriş yaptıktan sonra hem fotoğraf albümleri oluşturmaya hem de arkadaşlarınız ile paylaşmaya başlayabiliyorsunuz.

Yaşantınızın içerisinde geçirdiğiniz her anı daha sonra hatırlamak elbette mümkün değil. Bu nedenle bu tür fotoğraf albümleri oluşturarak arkadaşlarınız ile dilediğiniz zaman geçmişe dönerek güzel anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf albümleriniz de her zaman elinizin altında olur. iOS versiyonu da bulunna uygulamayı mutlaka indirerek ücretsiz olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle kalabalık arkadaş grupları arasında kullanıldığında çok daha eğlenceli hale geldiğini söyleyebilirim.

YORUMLAR