Flashout 2

Flashout 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecan dolu bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkan Flashout 2'de farklı türdeki araçları ve silahları kullanarak rakiplerimizi geride bırakmaya çalışıyoruz.

Flashout 2 Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz heyecanlı bir yarış oyunudur. Oyunun en dikkat çeken yanı konsol kalitesindeki gelişmiş grafikleri ve oyunun füturistik yapısıyla uyumlu olan ses efektleridir. Eğer F-Zero GX ve Wipeout tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Oyunda pek çok farklı mod yer almakta. İsterseniz kariyer modunda yarışabilir, isterseniz de multiplayer modunda arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz. Oyunda çok sayıda farklı araç yer almakta. Rakiplerinize karşı üstünlük elde etmek istiyorsanız araçlarınızı güçlendirmeyi unutmamanız gerekiyor. Yarışlarda avantaj elde etmek için yapmanız gereken şeyler bununla sınırlı değil. Aracınıza monte edebileceğiniz farklı türdeki silahlar ile rakiplerinizi saf dışı bırakabilirsiniz.

Oyunun bir diğer dikkat çekici yanı ise gelişmiş kontrollere sahip olması. Yarış oyunlarının en genel sorunlarından biri de hantal kontrol yapısıdır. Fakat bu oyunda belli bir süreden sonra kontrol mekanizmasına alışıyor ve gayet rahat bir şekilde araçlarımızı yönetebiliyoruz.

YORUMLAR