fleeber 2.2.6 (Android)

fleeber

fleeber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

fleeber, müzisyenlerin bir araya toplandığı sosyal ağ uygulaması.

fleeber, müzikle amatör olarak ilgilenenlerin bir araya geldiği sosyal ağ uygulaması. Farklı enstrümanları tek başınıza veya grubunuzla çalan biriyseniz platforma üye olup sizin gibi müzik dinlemeyi ve üretmeyi sevenlerle tanışma ve çalışmalarınızı satışa sunma şansına sahip olduğunuz uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

Sadece amatör şarkıcıların parçalarını içeren çok sayıda uygulama mevcut ancak fleeber kadar detaylı düşünülmüş bir uygulamaya rastlamak çok zor. İster tek başınıza isterseniz de grupla çalan biri olun bu platforma kesinlikle üye olmalısınız. Müzik tarzınızı, videolarınızı, fotoğraflarınızı içeren profilinizi ücretsiz olarak oluşturduktan sonra dünya genelinde müzisyenlerle tanışmaya başlıyorsunuz. Sizden daha tecrübeli kişilerle sohbet etme, kaydınızı paylaşma, fikir alışverişinde bulunma, etkinlik yaratma ve etkinliklere katılma şansına sahipsiniz.

Uygulamada herkesin bir profili mevcut. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyor, video ve fotoğraflarını beğenip yorum yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR