Fleep 1.4.14 (Android)
Fleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    641

  • Üretici

    Fleep Technologies

Fleep ile Android cihazınızdan e-posta adreslerine sohbetler gönderebilir, cevapları yine bir sohbet penceresinde alabilirsiniz.

Fleep uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ve diğer masaüstü ve mobil platformlarda da yer aldığı için tüm sistemlerdeki arkadaşlarınızla en kolay yoldan iletişime geçmenizi sağlayabiliyor. Uygulamanın ücretsiz olması ve çok kolay kullanılır bir yapıda olması ise onu herkesin tercih edebileceği bir uygulama haline getiriyor.

Uygulama dilerseniz birebir, dilerseniz de grup sohbetler gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Kişileri eklemek için diğer uygulamaların aksine herhangi bir telefon numarası vermeye gerek kalmıyor ve e-posta adreslerini ekleyerek başkalarına ulaşabiliyorsunuz.

Yazılı içerikler göndermenin yanında sohbetlere dosyalar da ekleyebilir, eklediğiniz bu dosyaların bütün grup tarafından indirilmesini bile sağlayabilirsiniz.

Ancak uygulamayı diğerlerinden ayıran önemli bir özellik de mevcut. Fleep üzerinden insanlara gönderdiğiniz mesajlar, Fleep kullanmamaları durumunda direkt olarak onların e-postalarına düşecektir. Alıcılar e-postaya cevap verdiklerinde gelen bu cevap ise sizin e-posta adresinize değil, Fleep uygulamanıza birer mesaj olarak iletilecektir.

Dolayısıyla oldukça yenilikçi ve farklı bir konsepti bir araya getirdiğine inandığım programın internet bağlantısına ihtiyaç duyması da tabii ki olağan. Sıradan ve iletişimi zorlaştıran sohbet uygulamalarından sıkılanların göz atması gerekenlerden birisi olduğu kesin.

YORUMLAR