Flitto (Android)

Flitto

Flitto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flitto, çeviri amacıyla bir araya gelen topluluğun kendi içerisinde çeviriler yaparak yardımlaşmasını sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Flitto, 4.5 milyondan fazla üye sayısı ve 18 farklı dil desteği ile çevirilerinizi topluluk üzerinde yaptırabilmenizi sağlayan hem yararlı hem de eğlenceli bir Android çeviri uygulaması. Çeviri ihtiyacınız olduğunda başvurabileceğiniz uygulama, istediğiniz çevirilerin kendi ana dili olan kişilerce yapılmasını sağlıyor.

Çeviri yaptırabilmek için öncelikle çeviri talebinde bulunuyorsunuz ve topluluk üzerindeki kişiler çevirinizi yapıyor. Sosyal bir ortam olan Flitto üzerinde tüm kullanıcıların bir profili bulunuyor. Düşük bütçeli çeviriler yaptırabileceğiniz Flitto Türkçe de dahil olmak üzere toplam 18 dil arasında çeviri yaptırabileceğiniz bir platform. Siz de yapacağınız çeviriler ile puan kazanarak, ister puanlar ile çeviri alabilir isterseniz de hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Yazılı, fotoğraf ya da sesli mesaj ile çevirilerinizi kısa sürede yaptırabilececeğiniz uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR