FloatNote

FloatNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    126

  • Üretici

    dors

FlatNote uygulamasını kullanarak Android cihazınızdaki kişilere özel notlar tutabilir ve aramalar sırasında bunları görüntüleyebilirsiniz.

FloatNote uygulaması, Android akıllı telefonlarınızdan diğer kişileri aramak istediğinizde size oldukça yardımcı olabilecek bir not uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın basit ve pek detay içermeyen arayüzü sayesinde kullanırken kişilere dair notlarınızı en kolay yoldan girebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak rehberinizde bulunan kişiler veya telefon numaraları üzerine notlar alabiliyor, daha sonra bu notların aramalarınız sırasında ekranda çıkmasını sağlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla bir kişiyle iletişime geçtiğinizde o kişiyle konuşmanız gereken konular hakkında fikriniz oluyor ve bu konuları devamlı olarak aklınızda tutmanıza gerek kalmıyor.

Notların ekranınızda belirmesi için hem sizin ilgili kişiyi aramanız hem de onun sizi araması yeterli oluyor. Arama sırasında not üzerine tıklayarak değişiklikler de gerçekleştirebiliyor ve konuşmanın gidişatına göre unutmamanız gereken yeni şeyleri de yazabiliyorsunuz.

Varolan notlar üzerinde değişiklikler yapmak veya onları tamamen silmek de mümkün. Uygulama içerisinde not ekleme sınırı olmadığı için dilediğiniz kadar kişi adına notlarınızı yazabilir ve hepsine dair notların ayrı ayrı aramalar sırasında çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer genel bir not uygulamasına ihtiyacınız yoksa ancak notlarınızı kişilerle eşleştirerek küçük hatırlatmalar istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR