Flock 1.3 (Android)
Flock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    207

  • Üretici

    Riva

Flock, iş ve takım arkadaşlarınız ile birlikte iletiim kurarak ücretsiz olarak mesajlaşmanızı sağlayan basit ve pratik bir android uygulaması.

Flock, özellikle birlikte çalışan takım ve küçük işletmeler için geliştirilen bir ücretsiz mesajlaşma uygulaması. 5 farklı platform için ayrı ayrı versiyonları bulunan Flock ile bilgisayarınızda yarım kalan bir mesajlaşmaya mobil cihazınızdan devam edebiliyorsunuz.

Sade ve kullanımı kolay tasarımı sayesinde hızlı bir şekilde mesajlaşma imkanı sunan uygulamanın Windows, Mac, Chrome yada iOS versiyonlarını indirerek farklı cihazlarınız üzerinde de kullanabilirsiniz. Kullanım konusunda herhangi bir kişi limiti yada özellik kısıtlaması bulunmayan Flock'u kullanmak için de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Yazının başında belirttiğim gibi birlikte proje yürüttüğünüz arkadaşlarınız ve ufak çaplı işletmelerdeki ofis arkadaşlarınız ile iletişim kurabilmek için çok ideal bir program olan Flock, çalışanların kendi aralarında daha hızlı mesajlaşma ve iletişim kurabilmelerini hedefleyerek geliştirilmiş. Bu nedenle daha önceden bu amaçla kullanmış olduğunuz uygulamalara göre daha sade gelebilir fakat amacınız hızlı ve basit şekilde iletişim kurabilmekse programı seveceğinize eminim.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra tek yapmanız gereken bir hesap oluşturarak iş arkadaşlarınızı davet etmek. Uygulama ekranının sağ tarafında şirketinizdeki diğer kişileri görüyorsunuz. Buradan seçeceğiniz kişiler ile başlatacağınız mesajlaşmalarda resim ve dosya gönderimi yapabilme imkanınız var. Dilerseniz birden fazla kişi ile gruplar oluşturarak takım halinde fdaha efektif çalışma elde edebiliyorsunuz.

Oldukça yararlı ve güvenilir bir uygulama olan Flock'u sitemizden ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR