Flychat 1.06.RC1 (Android)

Flychat

Flychat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flychat, uygulamadan ayrılmadan mesaj yanıtlama seçeneği sunuyor.

Flychat, WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, Telegram gibi sıklıkla kullanılan anlık mesajlaşma, sohbet uygulamalarında iletişimi hızlandırıyor. Android telefonunuza gelen bildirime bulunduğunuz uygulamadan çıkmadan yanıt verme şansınız oluyor.

Popüler tüm mesajlaşma uygulamalarını destekleyen Flychat, bildirim geldiği vakit bunu klasik olarak bildirim menüsünde göstermek yerine ufak bir baloncuk açıyor. O anda hangi uygulama açık olursa olsun gelen baloncuk ön plana çıkıyor. Baloncuğa dokunarak tam sohbet penceresini açıp yazıyorsunuz.

Materyal tasarımı sahip olmasıyla en iyi mesajlaşma deneyimini sunan Flychat, şu anda WhatsApp, Telegram, Hangouts, Line, Skype, Twitter, Threema, Textra, Facebook Messenger, Plus Messenger ve KakaoTalk uygulamalarıyla uyumlu ancak geliştiricinin güncellemelerle bu listeyi genişlettiğini belirteyim.

Uygulamanın renk ayarlama, baloncuğu boyutlandırma gibi özelleştirme seçeneklerini kullanabilmenin yanı sıra reklamları kaldırmak için ne yazık ki satın alım yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR