Flyp 1.0.5 (Android)

Flyp

Flyp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flyp, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir çoklu numara oluşturma uygulaması.

Flyp, Android işletim sistemi kullanan tablet ve akıllı telefonlarımıza hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bir çoklu telefon numarası oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. İş ve özel hayat için ayrı hat alma derdine son veren Flyp sayesinde sadece kendi hattımızı kullanarak farklı numaralara sahip olabiliyoruz.

Uygulamanın işleyip mantığı hem ilginç hem de hayranlık uyandırıcı. Uygulamayı kullanarak kendimize ihtiyacımız olduğu kadar fazla telefon numarası oluşturabiliyoruz. Daha sonra bu numalaraı hayatımızın farklı aşamalarında kullanabiliyoruz. Örneğin arkadaşlarımızla konuşmak için ayrı, ailemizle konuşmak için ayrı ve iş arkadaşlarımızla görüşmek için ayrı hatlar kullanma şansına sahibiz.

Uygulama her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da ektra numara almak için ayda 4.99 dolar veya yılda 49.99 dolar ödeme yapmmaız gerekiyor. Ödemeler iTunes hesabımız üzerinden gerçekleştirilmekte. Bu arada önemle altını çizmemiz gereken bir nokta var: bir kullanıcı maksimum beş adet numara satın alabiliyor.

Flyp üzerinde oluşturmuş olduğumuz numaralara sesli karşılama mesajları ekleyebilme şansına sahibiz. Bu sayede arayanlara ilginç ve karakterimizi yansıtan karşılama mesajları dinletebiliriz.

Genel olarak başarılı bir çalışma karakterinde ilerleyen Flyp. Birden fazla hatta sahip olmak isteyen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR