Fonelink

Fonelink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fonelink, bilgisayarınızı ve mobil cihazınızı senkronize ederek, bilgisayarınız üzerinden mesaj göndermenizi ve almanızı sağlıyor.

Fonelink, size bilgisayarınız üzerinden mesaj gönderebilme ve alma şansı sunan kullanışlı ve yararlı bir Android uygulamasıdır. Android akıllı telefonunuza gelen mesajları bilgisayarınız üzerinde okuma ve cevaplama imkanı sunan uygulama ile bilgisayarınız üzerinde çalışırken arkadaşlarınız ile iletişiminize devam edebilirsiniz.

Yüklemesi kolay bir uygulama olan Fonelink, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz sayesinde yüklenmesi kadar kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Bilgisayar üzeirnden mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan Fonelink'i kullanmak tamamen ücretsizdir. Fakat mesaj gönderim ücretiniz kullanmış olduğunuz operatörün fiyatlandırmasına belirlenir.

Uygulamayı kullanabilmek için izlemeniz gereken adımlar:

  • Uygulamayı Android cihazınıza yükleyerek gerekli adımları takip edin
  • Uygulamanın internet sitesi olan http://fonelink.com adresini bilgisayarınız üzerinden ziyaret edin
  • Bilgisayarınız ve mobil cihazınızı senkronize etmek için ''Log In'' tuşuna basarak Google hesabınız bağlantı kurun
  • Bu aşamalardan sonra bilgisayarınız üzerinden Android akıllı telefonunuza gelen mesajları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz

Bilgisayarınız ile birlikte çalışırken, üzerinde çalıştığınız işi yarım bırakmadan veya akıllı telefonunuzu kullanmadan, gelen mesajlarınıza cevap verebileceğiniz Fonelink uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.