Foobar2000 1.0.20 (Android)
Foobar2000
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    101

  • Üretici

    Peter Pawlowski

foobar2000 mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır

foobar2000 bilgisayarlarımızda kullandığımız ve Winamp'ın en kuvvetli alternatifler arasında yer alan aynı adlı medya oynatıcının mobil versiyonu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir müzik çalar olan foobar2000 temel olarak mobil cihazınızda yüklü olan müzik dosyalarını oynatmanıza yardımcı oluyor. foobar2000 geniş bir format desteğiyle birlikte gelmekte. foobar2000 aracılığıyla MP3, MP4, AAC, Vorbis, Opus, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack formatındaki ses dosyalarınızı Android cihazınız üzerinde oynatarak dinleyebilirsiniz. foobar2000 UPnP medya sunucularından şarkı çalınmasını ve indirilmesini de destekliyor.

foobar2000'in oldukça basit bir medya oynatıcısı olduğunu belirtmekte fayda var. Uygulama sadece müzik çalma amacını karşılamak üzere tasarlanmış. Bu nedenle uygulama arayüzü oldukça sade. Uygulamanın tema desteğine sahip olmaması ise arayüz anlamında eksi bir puan. foobar2000'in bir diğer eksi yönü ise ekolayzır desteği vermemesi. Yani oynatmakta olduğunuz ses dosyaları için özel ses ayarları yapamıyorsunuz

ARTILAR

Basit kullanım

EKSİLER

Kötü arayüz, tema desteğinin olmaması

Ekolayzır olmaması

YORUMLAR